خواستن

بسم‌الله
برای یک خواسته، برای استجابتش، برای برآورده شدنش، تا بحال چقدر دعا کرده‌اید؟ یک‌بار در زندگی، سالی یکبار، ماهی یکبار، هفته‌ای یکبار، یا روزی یکبار...
شده‌است یک دعا بشود ورد زبانتان! خیلی بیشتر از روزی یکباربخواهید؟ مثلاً چندبار، شاید نهایتش در همه قنوت‌های نماز! یا دعای همیشگی بعد از همه نمازها...
شده‌است بیشتر بخواهید؟

یک حاجت است، رزقی است که توصیه شده، سفارش شده، خواسته شده در ماه مبارک روزانه حداقل سی‌بار درخواست شود. بله، روزی سی‌بار، اشکال تایپی نیست. در شب‌های قدر این تعداد بیشتر هم می‌شود.
تابحال دقت کرده‌اید به همه دعاهایی که می‌خوانید و نمی‌خوانید؟ ورق می‌زنید و رد می‌شوید؟ فکر می‌کنید در توان شما نیست و نمی‌خواهید؟

تا بحال چند بار در ماه رمضان خوانده‌ایم و خواسته‌ایم: اللهم ارزقنا حج بیتک الحرام...
اگر همه را بخوانیم و جمع بزنید، بیش هزاربار توصیه شده.

  • چرا دعایی با این حدّ تاکید و سفارش، در مساجد مغفول مانده؟
  • چرا گمان می‌بریم رزق‌مان نیست؟
  • چرا خیال می‌کنیم رفتن به حج فقط از مسیر فیش ثبت‌نامی و نوبت امکان‌پذیر است؟ چه بسیار آن‌هایی که بدون فیش، مشرف شدند و چه فیش‌هایی که صاحبانشان را به حج نرساندند.
  • چه قدمی در حدّ و اندازه هزاربار خواستن، برداشته‌ایم؟
  • چقدر اولویت زندگی‌مان است؟


بیایید از همین امشب قصد کنیم و بخوانیم و بخواهیم. شاید همین دعاها، باعث شد، آل‌سعود، آل سقوط شود و راه حج برای همه مشتاقان الهی گشوده گردد.

اللهم ارزقنی حج بیتک الحرام فی عامی هذا و فی کلّ عام


سایر نگاره‌ها
اول   دوم

  • ۱۸۳
این نیز میگذرد!
خیلی عالی بود... الهم عجل لولیک الفرج
سلام
ممنون
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
بسم‌الله
گاهی عکس‌ها صدایم می‌زنند تا حرف‌هایشان را بگویم. آن‌ها خیلی حرف دارند. باید حرف‌هایشان را شنید. گاهی با حرف‌هایشان می‌خندم، بغض می‌کنم، اشک می‌ریزم، مرا به فکر فرو می‌برد یا عصبانی می‌شوم.

بیا جلوتر تا تو هم بشنوی...

کمی بیشتر...
Designed By Erfan Powered by Bayan